Metin2 Ejderha Taşı Parçası

admin tarafından 7 ay önce yazıldı, 1.718 kez görüntülendi ve hiç yorum yapılmadı.

Merhaba

Değerli Metin2 Severleri, Bu Gün Metin2Turkiye Blog Adresimiz’e Metin2′ye Ait Yeni Bir Makale Ekliyorum Makalemde Metin2 Ejderha Taşı Parçası Diğer Adı İle metin2 ejderha taşı simyası Hakkında Bilgiler İçeriyor Ejderha Taşı Parçası Ne İşe Yarar Metin2 Ejderha Taşı Parçası Nerden Düşer ? Gibi Sorularıda Yanıtlamış Olacağım…

Metin2 Ejderha Taşı Parçası Ne İşe Yarar ? Metin2′de Kullandığınız Çara Farklı Farklı Özellikler Veren Taş Parçaları Alıyorsunuz Bu Parçaları Aşağıda Anlatacağım. Bu Ejderha Taşı Parçası 30 Seviye Ve Üzeri Oyuncular Yapabilir 30 Level Olduysanız Simyacı Adlı Npcden Görevi Alınız Bir Günde En Çok 10 Adet Ejderha Taşı Parçası Düşürebilirsiniz. 10 Adet Ejderha Taşı Parçasını Düşürdüyseniz Envanterinizde O 10 Taneyi Envanterinizde Bırakın Ve Simyacıya Verin O 10 Ejderha Taşı Parçasını Verin Daha Sonra Siz’e Yeşil Ejderha Fasulyesini Verir Bu Fasulyeden Aşağıdakilerden Birisi Çıkabilir.

 1.  Ejderha Elması: Ejderha Elması Kullanıldığında Belirli Bir Zeka Verir Ve Bu Elmas Güçlendirilirse Buz’a Karşı Dayanıklılık Bonusu Verebilir.
 2. Ejderha Yakutu: Bu Ejderha Nesnesi Kullanıldığında Kişiye Belirli Bir Sınırda da Olsa Güç Verir Eğer Nesneyi Güçlendirirseniz Size Ateşe Karşı Dayanıklılık Bonusu Verebilir.
 3. Ejderha Yeşimi:Ejderha Yeşimi Nesnesi Kullanıldığında Carınıza Belirli Bir Seviyede Max Sp Verebilir Eğerki Güçlendirirseniz Max Sp Yerine Ruzgara Karşı Koyma Bonusu Verebilir.
 4. Ejderha Safiri: Kullanıldığında Belirli Bir Seviyede Olarak Çeviklik Bonusu Verir Eğerki Ejderha Safirini Güçlendirirseniz Toprak Direnci Bonusuna Cevirebilirsiniz.
 5. Ejderha Grenası: Kullanıldığında Çarınıza Belirli Bir Seviyede Max Hp Verir Bunu Güçlendirirseniz Şimşeğe Karşı Dayanıklılık Bonusu Kazanabilirsiniz.
 6. Ejderha Oniksi: Canlılık bonusu verir seviyesi arttırılmış ve güçlendirilmiş halinde ise Karanlık Direnci bonusu vermektedir.

 

Yeni Eklenen Güçlendirilme Yapıldıktan Sonra Gelen Bonusların Neye Yaradıkları Aşağıda Listelencek:

 1. Buza karşı dayanıklılık: Oyunda Bulunan Zorlu Ve Mavi Ejderha Odasında Bulunan Yaratıklara Karşı Savunma Verir.
 2. Ateşe karşı dayanıklılık: DoyyumHwan’da Bulunan Yaratıklara Karşı Savunma Sağlayan Bonustur.
 3. Rüzgara karşı dayanıklılık: Karanlık Tapınakta Bulunan Bir Çok Canavar’a Savunma Sağlayan Bonus.
 4. Toprak Direnci: Yüksek Levellerin Gidebileceği Yerlerin Savunmaları Örneğin: Kızıl Orman
 5. Şimşeğe Karşı Dayanıklılık: Setaou Seviyesindeki Yaratıklar Ve Devler Diyarı Ve KaranLık Tapınaktaki Slotlara Savunma Sağlayan Bonus Türüdür.
 6. Karanlık Direnci: Şeytan Kulesi Ve Şeytanların Bulunduğu Her Slotta Savunma Sağlayan Efsundur.

Yukarıda da Gördüğünüz Gibi Bir Çok Şeyi Anlatmaya Çalıştım Umarım Sizlere Yardımcı Olur. İyi GüNLeR.

 

Benzer Yazılar
Yorumlar ( 0 )

subway surfers goley ddtank bombom counter strike 1.6
Bu sitede yayınlanan yazılar kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.Tüm hakları saklıdır.
Tema: Sipsi V2